Menteşeli Sineklik

            Beylikdüzü sineklik, özellikle yaz aylarında eve sinek, arı gibi uçan hayvanlar ve böceklerin girmemesi için önlem almak üzere, kapılara ve pencerelere takılan sistemlerdir. Pencere ve kapı ölçüsü alınarak hazırlanır. Pimapen, ahşap ve alüminyum doğramalara uygulanabilir. Pencerelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola ve dış kısma doğru tıpkı pencere gibi açılabilen sistemlerdir. Pek çok renkte üretilebileceği gibi, pencere veya kapının rengine göre de boyanabilir. Ekonomiktir ve kolay temizlenebilir.

            Tülleri fiberglasstır. Güneşe, yıkamaya ve durulamaya dayanıklıdır. Tak çıkar özelliği ile istenildiğinde kolayca çıkartılıp temizlenebilir. Tülü sabitlemek için tırtıklı oval fitil sistemi kullanılır. Plastik aksesuarın kullanıldığı menteşeli sinekliklerin çıtçıt, kol kısmı ve köşe takozu plastikten imal edilir. Menteşeli sineklik takılmak istenen kapının veya pencerenin ölçüsü alınırken ölçüye 1 cm. daha eklenerek sinekliğin tam ölçüsü bulunmuş olur. Bu ölçü montaj ölçüsüdür. İstenilen model ve renkte yapılacak sinekliklerin ölçüsünün doğru alınması gereklidir. O ölçüye göre göre hazırlanan menteşeli beylikdüzü sineklik firma tarafından adrese teslim edilir ve montaj işi yapılır. Fiyatları bütçeye uygun fiyatlardır.

Sürme Sineklik

            Beylikdüzü’nde sineklik, pencere ve kapılara dış taraftan uygulanabilir, özellikle bahçe ve balkon kapılarında tercih edilmektedirler. Demir doğrama, ahşap doğrama, alüminyum doğrama ve pimapen gibi her türlü kapı ve pencereye uygulanabilmektedir. Ayrıca mevcut bir sineklik modellerimiz varsa üstüne bile uygulana bilir, dıştan monte edildiği için hiçbir engel oluşturmaz.

beylikduzu-sineklik-modeli

            Sürme sineklikler rulmanlar aracılığı ile hareket eder ve yanmaz fiber tüle sahiptir. Tek kanat kasaya veya çift kanat kasaya uygulanması mümkündür, çift kanat kasaya genellikle 38 mm, tek kanat kasaya ise genellikle 22 mm sineklik ray kullanılır. Ayrıca çift yönlü hareket edebilen seçenekleri de mevcuttur.

            Sürme sineklik diğer sineklik çeşitlerine göre pek çok avantaja sahiptirler. Sürgülü sineklik yani sürme sineklik, dıştan monte edildiğinden yer kaplamaz, kullanımı pratiktir ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü ve ekonomiktir de. Kolay kullanımı sayesinde istenildiği zaman kolayca yerinden çıkarılıp, sinekliğin temizlenmesi mümkündür. Ayrıca bunların yanı sıra estetik olarak da hoş bir görünüme sahiptir. Sürme sineklik istenildiği takdirde çeşitli renk ve desenlerde yapılması da mümkündür.

Sineklik

            Beylikdüzü Sineklik Modelleri herkesin mutlaka kapı ve pencerelerine taktırmaları gereken önemli bir ayrıntıdır. Bu konuda birçok sineklik çeşitleri bulunmaktadır. Pileli sineklik, menteşeli sineklik, sürme sineklik, kedi sinekliği gibi. Bu çeşitler arasında sizler kendi evinizin pencere ve kapılar için uygun bir sineklik seçme şansına sahipsiniz. Sineklik çeşitlerinde en önemli nokta mutlaka dışarıdaki haşerelerin içeriye girmesini önleyecek olan sineklikler olmalıdır. Bu açıdan bakıldığında sineklik kavramı sadece haşereleri dışarı da tutmak olarak algılanırken bu sinekliklerin birçok farklı faydaları da vardır. Örneğin sineklik bulunan bir eve iri toz taneleri de kolay kolay girmemektedir. Bu nedenle de eviniz haşerelerden ve sineklerden korunduğu gibi aşırı toz tanelerinden de korunacaktır.

 Sineklik Çeşitleri

surme-sineklik-beylikduzu

          Sineklik sistemleri çeşitleri bakımından sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Bu alternatifler içerisinde sineklik çeşitleri kullanım amacına göre değişmektedir. Pileli sineklikler genel olarak en uzun ömürlü sineklikler olarak bilinmektedir. Bunun yanında bu sineklikler insanlar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Modern görünümü ile de insanları cezbetmekte ve pencereleriniz de kötü bir görünüme neden olmamaktadır. Pileli sineklikte karar kılındığı taktirde kapı ve pencerelerin ölçüsü alınarak ona göre üretim gerçekleştirilmektedir. Bu konuda deneyimli personellerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda sinekliklerinizi hazırlayarak getirip montaj yapacaklardır.

 Farklı Sineklik Çeşitleri

            Pileli sineklikler haricinde ucuz sineklik konusunda sizlere farklı ürünlerde sunmaktadır. Eğer evleriniz Fransız tipi balkonlara sahipse o zaman yaptırmanız gereken sineklik tipi sürme tipi olacaktır. Bu daha Fransız balkonlarda daha kullanışlı olduğu için tercih edilmektedir. Bu ürünlerin en önemli kolaylığı olan özelliği de çıkarıp yıkanarak sonrasında tekrar takılabilmesi olmaktadır. Bu şekilde temizliği de daha kolay olacaktır. Biriken toz taneleri bir zaman sonra evin içine giren havayı engelleyeceği için yıkanması son derece kolaydır.