Sineklik Modellerimiz

PİLELİ SİNEKLİK (Piled FLY)

Firmamız, sineklik malzemelerinin toptan satıcısı olduğu gibi sineklik üreticisi de olduğu için hizmeti titiz ve uzman ellerden almanın huzurunu yaşayacaksınız.
Pileli sineklik ( Plise sineklik ) hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilir.

Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 260 cm. yüksekliğe kadar şuan alternatifi olmayan pileli sineklik ( Plise sineklik ) yeni bir sistemdir.

Evinizde veya iş yerinizde var olan PVC(plastik) -Alüminyum-Ahşap vb. her türlü pencereye pileli sineklik ( Plise sineklik ) uygulanabilir
Menteşeli Sineklik kapılarının evin içine veya dışına açılarak mekanları daraltıyor. Pileli sineklik ( Plise sineklik ) kendi içine toplanarak evinizi ferahlatıyor.
Pileli sineklik ( Plise sineklik ) Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen sistemdir..
Pileli sineklik ( Plise sineklik ) kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.
20 x 40 mm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan pileli sineklik ( Plise sineklik )  şık bir tasarıma sahiptir,
Her türlü iklim koşuluna dayanıklı pileli sineklik ( Plise sineklik ) Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,
Pileli görünümdeki tüller sayesinde pileli sineklik ( Plise sineklik )  dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.
Pileli sineklik ( Plise sineklik ) köşelerindeki plastik takozlardan pratik şekilde montajı yapılmaktadır.
Pileli sineklik ( Plise sineklik Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar. )

Pileli sineklik ( Plise sineklik demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,
Lüks görünümü ile Pileli sineklik ( Plise Sineklik mekanınıza zenginlik katar. )

Pileli sineklik ( Plise sineklik Uzun ömürlüdür, kolaylıkla temizlenebilir. )

Hayal edebileceğiniz her renkte Pileli Sineklik imal etmekteyiz.

Kullanmış olduğumuz profil 28 mm ( 2.8 CM ) Genişliğe sahip, kalın profildir. 

PİLELİ Sineklik Ahşap, PVC, Alüminyum her türlü pencereye uyumludur.

pileli-sineklik


MUTLAKA OKUYUNUZ !

NOT : Pileli sinekliklerin kaliteli tülü ve ipindedir. Alüminyumun şekli, şemali ve ağırlığı kalite yönünden hiç bir farklılığı yoktur. Biz tülümüzü kendimiz üretiyor, ip markamızı da cord marka paraşüt ipi kullanıyoruz. Piyasa da bizim tülden daha kaliteli tül kullanan bir firma bulamazsınız, çünkü biz sadece perakende çalışıyoruz. Üretici biziz ve dışarıya kesinlikle ürün vermiyoruz.

İşte bu yüzden BEYLİKDÜZÜ SİNEKLİK FARKI İLE başlayan cümleler kuruyoruz. İmalathanemize gelerek kullandığımız tüm malzemeleri inceleyebilirsiniz. Mutfağımız, tüm halkımıza açıktır !


pileli-sineklik-tulu

emsa-renk-cesitleri


MENTEŞELİ SİNEKLİK 

Firmamız, sineklik malzemelerinin toptan satıcısı olduğu gibi Sineklik üreticisi de olduğu için hizmeti titiz ve uzman ellerden almanın huzurunu yaşayacaksınız.
Menteşeli sineklik pencere sistemlerinde 17*25 mm. sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir.
Menteşeli sineklik kapı sistemlerinde 17*42 mm. Geniş seri alüminyum profillerin ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tüllerinin ve plastik aksesuarların kullanıldığı modeldir. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygun rahatça uygulanabilir.
Menteşeli sineklik kapı ve pencerelerde manuel olarak açılıp kapatılan bu sistemlerdir.

Menteşeli Sineklik Ahşap, PVC, Alüminyum her türlü pencereye uyumludur.

emsa-menteseli-sineklik

emsa-renk-cesitleri


Stor Sineklik

Firmamız, sineklik malzemelerinin toptan satıcısı olduğu gibi sineklik üreticisi de olduğu için hizmeti titiz ve uzman ellerden almanın huzurunu yaşayacaksınız.
Stor Sineklik kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlayan, tek dokunuşla açılıp kapanan; pencerenizdeki tül mekanizmasını otomatik olarak kendi bünyesinde toplayan şık ve kullanışlı bir sineklik modelidir.

Stor Sineklik alüminyumdan imal edilen ve hava koşullarına dayanıklı kaliteli fiberglas tüllerin kullanıldığı üründür. Ana kasa içerisine monte edilmiş ana toplayıcı sarım kutusu, yan raylar ve altta mekanizmayı sabitleyici mıknatıs profillerinden oluşmaktadır. Montajı da kullanımı kadar pratik olan Stor Sineklik köşelerinde bulunan plastik takozlardan sadece 4 vida ile monte edilmektedir.

Stor Sinekliğin Avantajları
Stor Sineklik pencerenizin önünde bulunan ferforje korkuluk, Panjur vb. engellerden dolayı menteşeli sinekliğin kullanılmadığı durumlar için alternatif bir üründür.
Pencerenizde bulunan stor sinekliği açıp yan camların rahatça temizlenebilmesi kolaylığı sağlar.
Hava koşullarına dayanıklı fiberglas tül otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından sinekliği kışın söküp başka bir yerde muhafaza etmenize gerek kalmaz.
Stor Sineklik Ahşap, PVC, Alüminyum her türlü pencereye uyumludur.

emsa-stor-sineklik

emsa-renk-cesitleri


Kedi Sinekliği (Cat FLY)

KEDİ SİNEKLİĞİ OLARAK 3 FARKLI MODELİMİZ BULUNMAKTADIR. 

ALÜMİNYUM TÜLLÜ KEDİ SİNEKLİĞİ ( Kedileri korur, sinekleri geçirmez. Dayanıklılık : %70)

ÇELİK TÜLLÜ KEDİ SİNEKLİĞİ ( Sadece kedi ve köpek içindir. Dayanıklılık : %100)

ÇELİK + NORMAL TÜL KEDİ SİNEKLİĞİ ( Kedi ve köpekleri korur, sinekleri geçirmez. Dayanıklılık : %100)

Tavsiye edilen ürün ; ÇELİK + NORMAL TÜL KEDİ SİNEKLİĞİ

Ürünlerimiz dışa açılır olup, sadece siz açabilirsiniz. Kedi ve ya köpeğiniz istediği kadar ittirsin, sinekliğiniz kesinlikle açılmayacaktır. ! 

Petscreen Sineklik Ahşap, PVC, Alüminyum her türlü pencereye uyumludur.

Patentli ve yerli üretim ! 

Ekonomik fiyatlar, kesin çözümler … 

KEDİ SİNEKLİK SİSTEMLERİ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ … 

kedi-kopek-sinekligi

emsa-renk-cesitleri


DİKKATİNİZİ ÇEKELİM ! 

NORMAL TÜL KULLANMIYORUZ !


Transparan-sineklik-tulu