Öncelikle beylikdüzü sineklik firması olarak siz değerli müşterilerimize en trend olan pileli sineklik modelinden bahsetmek istiyorum. Bu model sineklik cam balkonların önüne, pencerelere, kapılara ve tüm açılıp kapanan her yere uygulanabilir. Hatta bizim karavanlara bile bu modeli uygulamışlığımız bulunmaktadır. Beylikdüzü sineklik ekibi olarak tüm sineklikleri kendimiz üretiyor ve işliyoruz. Pileli sineklik sistemleri sürgülü olarak yatay ve dikey şeklinde çalışmaktadır. Dikey modeli biz pek önermiyoruz bunun sebebi de tülün kat sayısından dolayıdır. Sineklik Modelleri içerisinde sık tercih edilen ürün olmasının sebebide kışın sökmenize ve içeri almanıza gerek yoktur. Bundan dolayı müşteriler modeli beğeniyor.

Peki Neden Pileli Sineklik ? 

  • Kışın sökmenize gerek yoktur.
  • Kullanımı oldukça basittir.
  • Pvc ve ahşap olan yerlerde kullanılabilir.
  • Pencerenize şık bir görüntü katar.
  • Fiyatı ekonomiktir.
  • Her renkte üretilebilir.

Kediler için de çelik tüllü kedi sinekliği modelimiz bulunmaktadır.

Bu model sinekliğin tülü isminden de anlaşılabileceği gibi çelik tüllüdür. Yani kediniz tırmansada bastırsa da kesinlikle yırtamayacaktır. Bu arada kilit mekanizması sayesinde de istediği kadar bastırsın açamayacaktır. Sadece siz istediğinizde açabileceksiniz. Bazı müşterilerimiz ben kilide güvenmem fiyat çok önemli değil kafam rahat etsin içe açılır model olsun dediklerinde içe açılır sineklik uygulaması da yapabiliyoruz.

pileli sineklik beylikdüzü

Sineklik Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sineklik yaptırmadan önce ilk dikkat etmeniz gereken firmanın kurumsallığı ve yerinin olup olmadığıdır. Bizim sektörümüzde bu işi ek iş olarak üreticiden alıp, müşteriye montaj yapan insan sayısı oldukça fazladır. 4 Vida atarım para kazanırım diyen çok insan görüyoruz. Ama bu tamamen yanlıştır. Pvc sistemlerinin teknik bilgileri hakkında bilgiye sahip olmayan insanlara montaj yaptırırsanız, ilerleyen zamanlarda hatta kış aylarında çok problemler yaşayacaksınız. Beylikdüzü Sineklik Firması dilediğiniz şekilde araştırabilir, google kaydımıza bakabilir hatta premium showroom a gelebilirsiniz.

Sineklik Fiyatları Ne Durumda ? 

Sineklik fiyatları diye net bir şey söyleyemeyiz. Bunun nedeni de şudur ki; 50×120 beyaz olan bir pencere ile 70×200 kahverengi olan kapının fiyatı elbette farklı olacaktır. Aynı zamanda bu ölçülerde ama hangi model sineklik isteyeceği de fark yaratır. En ucuz sineklik menteşeli sinekliktir. Yıllardır bildiğimiz sabit ya da dışarı açılır kapanır olan modeldir. Ölçünüzü, rengini ve istediğiniz modeli bizlere bildirirseniz sizlere en hızlı şekilde fiyat verebiliriz. Profesyonel ürünlerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz.