Sineğin zararı ve alınması gereken önlem !

sinek

Sineğin zararı ve alınması gereken önlem !

Beylikdüzü bölgesinde vermiş olduğumuz hizmet olan, sineklik konusunda siz değerli müşterlerimize hizmet vermekteyiz. Sineklik yaptırmanız esasında eviniz de ilk sırada olması gerekmektedir. Sizlere sineğin zararlarını anlattıktan sonra ilk işiniz bizi aramak olacaktır. Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren bir firmayız. Aşağı da bulunan sineğin zararını okumanızı tavsiye ediyorum.

Yaz aylarında artan sivri sinek ısırmaları çoğu zaman sadece hafif bir kızarıklık ve kaşıntıya neden olsa da, alerjisi olan bazı kişilerde çok tehlikeli olabiliyor.

Kölnlü doktor Fikret Mani yaz aylarında artan sivri sinek ısırmalarının çoğu zaman sadece hafif bir kızarıklık ve kaşıntıya neden olsa da, alerjisi olan bazı kişilerde çok tehlikeli olabileceği uyarısında bulundu. Sinek ısırmalarının alerjisi olan kişileri ölüme kadar götürebildiğini belirten Dr. Mani, sivrisineklerin kan taşıdıkları için hastalık bulaştırma risklerinin de olduğunu belirtti. Doktor Fikret Mani, bu küçük zararlıların sarı humma, fil hastalığı ya da sıtma gibi parazit hastalıklarını taşıyabildiklerine dikkati çekerek, AIDS’e sebep olan HIV virüsünün ise bu canlılarda gelişme ortamı bulamadığını belirtti.

Beylikduzu-Akordiyon-Sineklik-Sistemleri

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir