Beylikdüzü Sineklik Sizlere nasıl hizmet veriyor ?

1- Motosiklet ile çok hızlı ölçü ve keşif hizmeti ! 

Firmamız bünyesinde bulunan 5 personelimiz ve 5 yarış tipi motosikletimiz ile ölçü için hizmet veriyor. Neden motosiklet ile ölçü ?

Motosiklet ile ölçü almamızın sebebi ; İstanbul trafiğine takılmadan, daha hızlı ve daha çabuk hizmet verebilmemiz içindir.

Bu sayede bir araçla imalathanemizden çıkıp, ölçü almaya arabayla gidildiğinde 30 dakika ile 1 saat arasında gidiliyor. Bi bu kadar da bu işin dönüşü oluyor. 1 saatlik zamanı yaklaşık ulaşımdan 20 dakikaya kadar düşürmekteyiz. Bu sayede hem siz evinizde kitli kalıp bizi beklememiş oluyorsunuz, hemde alınan ölçüler imalathanemize çok daha hızlı geliyor ve imalatına başlanıyor.

2- İMALAT 

Motosiklet ekipleri atölyemize girdiği andan itibaren imalatçılarımız için geri sayım başlıyor. Hızlı bir şekilde profilleri kesilen sineklikler, toplama işi yapan personellerimiz ile hızlı bir şekilde toplanıyor. Ambalaj, etiketleme ve paketleme personellerimiz montaja hazır olan sineklikleri servise hazır hale getiriyor.

İmalat sürelerimiz nasıl ?

1 Menteşeli pencere sinekliği ; 3 Dakika

1 Menteşeli kapı sinekliği : 12 Dakika

1 Pileli pencere sinekliği : 10 dakika

1 Pileli kapı sinekliği : 18 dakika

imalat

3- SERVİS

İmalatı bitip, servise hazır olan sinekliklerimiz boyutlarına göre uygun olan araçlarımız ile servis edilmektedir. Servis adresine ulaştıktan sonra daire içerisine girdiği andan itibaren geri sayım başlamış olacaktır. Güler yüzlü, işinin ehli ve profesyonel ekipmanlarımız ile ustalarımız sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.

Montaj Süreleri Nedir ? 

1 Menteşeli pencere sinekliği ; 2 Dakika

1 Menteşeli kapı sinekliği : 4.5 Dakika

1 Pileli pencere sinekliği : 1 dakika

1 Pileli kapı sinekliği : 2 dakika

Montaj sürelerimiz hakkında yalanlayan rakip firmalarımız olmuş. Bu konumuzun altından montajı yapılmış müşterilerimizin yorumlarını okumalarını tavsiye ediyoruz … 

Not : Fiyatlarımız beyaz renkli pencereler içindir. Diğer renkler için iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

emsa-renk-cesitleri

Beylikdüzü | Sineklik Sistemleri