Beylikdüzü Sineklik Olarak 1999 yılında pimapen bayiisi olarak sektöre başlamış bulunmaktayız. Güçlü, güler yüzlü, profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile sizlere en kaliteli pencere sistemleri hizmeti vermekteyiz. Sektörün en yenilikçi firması aynı zamanda en uygun fiyat garantisi veren firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bizden almış olduğun tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Beylikdüzü Sineklik olduğu süre en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata alabilmektesiniz. İç dekorasyon hizmeti veren firmamız, kaliteli işçiliğinin arkasında durmaktadır. Firmamızın en önem verdiği ve sürekli üzerinde çalıştığı müşteri memnuniyetidir. Firmamızın en hassas olduğu konu müşteri memnuniyetidir. Diğer firmalardan ayıran en büyük farklılığı ise satış sonrası destek ve ilgidir.

Sektörde 14 yılı aşan süremiz, tecrübemiz ve tamamlamış olduğumuz projelerdeki kaliteli çalışmamızın gururunu yaşamaktayız. Sektör de adımızı en üste kazımak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Firma kurucusu : İsa SADIÇ

2014 Yılından bu yana perakende satış ve üretim ile ilgilenen Emre SADIÇ tır. Aynı zaman da Türkiye’nin en genç girişimcisi ve en genç Pimapen yetkili bayiisidir.