Alüminyum Profil üzerine uygulumasını yaptığımız çelik tül ile yeryüzünün mükemmel canlılarını korumuş oluyoruz. Onlara çok değer verdiğimiz için, onların hayatları paha biçilemez. Bu sebepten dolayı kedilerimiz için çalışmalarımızı her gün yapıp, ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Ürünlerimiz %100 Çelik Ham maddesinden üretilmiş olup, kesinlikle paslanmaz. Aynı zamanda istediğinizde çıkarıp yıkayabilirsiniz. Menteşeli sistem olduğu için kış aylarında da kolaylıkla söküp içeri alabilirsiniz.

Kedi sineklik sistemleri 3 çeşitten oluşmaktadır.

  1. Dışa açılır çelik modeli
  2. İçe açılır çelik modeli
  3. Raylı sürme çelik modeli

Çelik Tüllü Kedi Sineklik modelimizi biraz sizlere tanıtalım. Sık sorulan sorulardan başlamak istiyorum.

Sorularımız şu şekilde;

1- Sineklik içe mi yoksa dışa mı açılıyor ?

2- Çelik tül paslanma yapar mı ?

3- Kedi bastırırsa açılır mı ?

4- Kedimin patileri zarar görür mü ?

5- Fiyatları neden pahalı ? 🙂

  1. Kedi sineklik modellerimiz de içe açılır ve dışa açılır 2 modeli de uygulamaktayız. Fakat içe açılırda hem alüminyum hem de aksesuar çok olduğu için maliyeti pahalıdır. Bizde bundan dolayı dışa açılır modeli daha profesyonel hale getirip, kedinin hiçbir şekilde açamayacağı şekilde dizayn ettik. Hem maliyeti az oluyor, hemde içe açılır modellerden daha sağlamdır.
  2. Çelik tüllerimiz kendi üretimimiz olduğu için normal elek teli gibi teller değilde orjinal paslanmaz çelik malzemedir. Kesinlikle paslanma yapmaz.
  3. Kedi veya köpeğiniz ne kadar baskı uygulasa da ne sineklik açılır, ne de tül yerinden çıkar. %100 Güvenli sistemdir.
  4. Kedilerinizin patileri kesinlikle zarar görmez, istenildiği taktirde iç tarafa normal sineklik uygulaması da yapabilmekteyiz.
  5. Fiyatlarının normal sineklik ürünlerine göre bi tık pahalı olmasının sebebi tamamen kullandığımız malzemelerin kalitesindendir. Çelik tül ve alüminyum profil olduğundan dolayı düşük kaar marjlarıyla sürümden kazanmaktayız.