Beylikdüzü kavaklı mahallesinde bulunan sineklik üretim tesisimizde pileli sineklik, menteşeli sineklik, sürme sineklik ve çelik kedi sinekliği imalatı yapmaktayız. Biz, kendi profilimizi, tülümüzü ve aksesuarlarımızı da üretiyoruz. Beylikdüzü Sineklik markamız ile 15 yılı geçen sektörel tecrübemizle profesyonel ve kaliteli ürünlerimizle öncü firmayız. Sineklik Modelleri arayan bir müşteri, kesinlikle bizim ürünlerimizi beğeneceğine ve memnun kalacağına eminiz. Pileli sineklik sistemi uzun yıl kullanabileceğiniz ve çok rahat edeceğiniz sineklik çeşitidir.

Beylikdüzü Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları  aslında net bir fiyat vermemiz çok doğru olmayacaktır. Fakat sizlere şunu söyleyebiliriz ki, bizim kalitemizde ve titizliğimizde üretilen sineklikleri piyasada aynı rakama dahi bulamayacağınızı biliyoruz. Bunun sebebi şudur; bayiilerimize verdiğimiz fiyatlar ile müşterilerimize verdiğimiz fiyat aynıdır. Bayiiler bizden sineklik aldığında üzerine montaj ve servis ücretlerini de eklemektedirler. Bizim ilk öncelikli hedefimiz potansiyel müşteri kazanmak ve sektörde sineklik denildiğinde lider firma olmaktır.

Sinekliklerin Kullanım Alanları

Sineklikler aslında her yerde kullanılabilir. Hatta ve hatta amacı dışında kullanım sağlayan müşterilerimiz de var. Haşerelerden, böceklerden, farelerden ve yılanlardan da koruma sağlar. Pileli Sineklik tüllerinde ve diğer beylikdüzü sineklik modelleri tülleri fiberglas tül olduğundan gözenekleri çok incedir. Eve giren tozun yoğunluğunu dahi azaltmaktadır. Kullanılan malzemenin dayanıklı olması, ufak tefek zorlanmalar da ve darbelerde yırtılmaması için arge çalışmaları sağlıyoruz. Açılıp kapabilme özelliği sayesinde dilediğiniz zaman çıkarıp duşakabinde yıkayabilirsiniz.

Sineklik sistemleri tamamen özel ölçüde yapıldığından dolayı ölçünün güzel ve dikkatli bir şekilde alınması sağlıklı olacaktır. Kullanacağınız tüm alanlarda şık görünmesi ve düzgün şekilde çalışabilmesi için bu etken oldukça önemlidir. Beylikdüzü sineklik son teknoloji ekipmanlar ve aksesuarlar kullanarak ürünlerimiz üstün kalitesini ortaya koymaktadır.