Merhabalar… Em-SA Teknik Yapı nın vermiş olduğu hizmet olan sineklik hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere 3 çeşit sinekliğimiz bulunmaktadır. Pileli, stor ve menteşeli sinekliklerdir. En uzun ömürlü ve kullanımı kolay olan ise pileli sinekliktir. Fakat ücreti menteşeliye göre pahalıdır. Fakat en ekonomik ve de kullanımı pileliye göre daha az kullanışlı olan da menteşeli sinekliktir. Standart pencerelerde pileli 85 ile 90 tl arasında değişmektedir. Menteşeli sineklik ise 25-30 TL arasında Değişmektedir. Em-SA Teknik yapının vermiş olduğu hizmetler 2 yıl firma garantilidir. Bize kalırsa sinekliğinizi bir kere yaptırın. Pileli tercih edin 10 yıl hiç bir sorun yaşamadan kullanın. Gsm : 0 532 300 7808
Emre BEY | Beylikdüzü Sineklik UZMANI

Tags

3 Responses

  1. Yakupluda bulunan villama Em-Sa Teknik Yapı dan pileli sineklik yaptırdım. Gerçekten Beylikdüzü Sineklik hizmeti çok iyi. Kullandıkları malzeme, ekipman ve işçilikleri müthiş.

  2. Mrb emre bey geçen sizden almış olduğum sineklik ürününü çok beğendim. Gerçekten kullanışlı oldu. Fatura kesmeniz de mükammel oldu. İsteyen herkese tavsiyemdir. Emsa teknik bu işi iyi yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir