dusakabin-beylikduzu

Beylikdüzü bölgesinde hizmet verdiğimiz bir diğer alan ise Beylikdüzü Duşakabin modelleridir. Siz değerli müşterilerimize 10 yaşındaki firmamız Em-SA Teknik Yapı tarafından hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin içerisinde pimapen, cam balkon, korkuluk ve sineklik sistemleri de bulunmaktadır. Beylikdüzü bölgesinde bu işi yapan ne kadar çok kişi yada firmalar olsa da bu işi bu bölge de ilk yapan firmayız diyebiliriz. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan aynı zamanda Beylikdüzü Duşakabin olarak hizmet veren 3 aracımız ve 6 personelimiz bulunmaktadır. Bir duşakabin ürünün montajı ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında olup, 2 yıl boyunca garantilidir. Sizlere şimdi aşağıda montajını yapmış olduğumuz duşakabin modellerinin fotoğraflı olarak göstereceğiz. Her bütçeye uygun duşakabin sistemleri modellerimiz elimizde bulunmaktadır. Örneğin siz duşunuzu keyife ya da zevke çevireceğim diyor iseniz, tam da doğru adrestesiniz. Jakuzi ve küvet sistemlerimiz de bulunmaktadır.

beylikduzu-dusakabin

Yukarı da ki fotoğrafta görmüş olduğunuz duşakabin sadece 1 odalı otel odası için özel yapılmış olan bir duşakabin sistemidir. Bu duşakabini ölçü alımından itibaren 4 iş günü içerisinde teslim ettik.

beylikduzu-dusakabin-modelleriBu da bir diğer duşakabin modelimiz olup, uygun fiyatlı ve şık görünümlü bir sistemdir. Yarı jakuzi sistemli olup 8 jet motorlu bir duşakabin sistemidir. Sizler de böyle bir duşakabine ihtiyacınız var ise bizleri iletişim sayfamız üzerinden bir çok şekilde iletişime geçebilmektesiniz.

beylikduzu-dusakabin-fiyatlariBu duşkabin modelleri ve sistemlerimiz bizim tarafımızdan tasarımı yapılmıştır. Tasarım, ölçü ve montajı firmamız Em-SA Teknik YAPI tarafına aittir. Beykent Sineklik modellerimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz…

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir